Strona główna / O nas

O nas

Jako Holding handlowy Gansa a.s. działamy głównie w branży produktów kosmetycznych, gdzie współpracujemy z czołowymi producentami. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Dermacol na polskim rynku. Koncentrujemy się na dystrybucji hurtowej, obecnie dostarczamy swoje produkty do 40 polskich hurtowni. Nasz potencjał  umożliwia nam rozszerzenie współpracy z innymi odbiorcami hurtowymi, a tym samym zwiększenie zakresu działalności na polskim rynku.
 

Czeska marka kosmetyczna Dermacol powstała w latach 60-tych. Obecnie cieszy się wielkim uznaniem również za granicą. Powstawała przy współpracy wizażystów filmowych i dermatologów z Instytutu Kosmetyki Medycznej w Pradze. My staramy się kierować ich filozofią. Podstawą tej filozofii jest zadowolenie klientek osiągane poprzez dbałość o ich wygląd i samopoczucie.

 

Wszystkie produkty Dermacol są testowane dermatologicznie pod ścisłą kontrolą Państwowego Instytutu Zdrowia w Pradze. Testy są oczywiście prowadzone zgodnie ze standardami legislacyjnymi UE. Finalne produkty Dermacol nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Produkty Dermacol zawierają substancje czynne, które zostały specjalnie opracowane w Republice Czeskiej, jak również we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Francji i Japonii. Firma Dermacol, jako pierwsza w Europie, wprowadziła na rynek kryjący make-up, który wciąż jest wiodącym produktem firmy i ulubieńcem konsumentów.