Strona główna / Regulamin

Regulamin


FORMY PŁATNOŚCI:

- Przelewem, po otrzymaniu faktury.


METODA DOSTAWY:

- Kurierska służba


KOSZT DOSTAWY:

Koszty dostawy jest uzależniony od wagi i wymiarów paczki, jak również odległości i wymagań klienta dotyczących szybkości i sposobu dostawy.


WARUNKI DOSTAWY:

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie wykonania przelewu na nasze konto i zaksięgowania pieniędzy za produkt. Paczki wysyłamy w dni robocze od godziny 8 do 16.

Towar, który znajduje się w magazynie, wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania środków na naszym koncie.

Kupujący ma obowiązek przyjęcia zamówionych towarów i sprawdzenia, czy opakowanie nie jest uszkodzone. W przypadku uszkodzenia należy z kurierem sporządzić protokół o uszkodzeniu. Jeśli klient stwierdzi uszkodzenie lub inne rozbieżności po otrzymania przesyłki, prosimy nas niezwłocznie kontaktować.

Polityka prywatności

Osoba fizyczna, która jest stroną niniejszej umowy, wyraża zgodę na to iż  GANSA a.s. jako administrator w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (tzw. Rozporządzenie w sprawie GDPR) uzyskuje dane osobowe w ramach tej umowy przeznaczone wyłącznie do przestrzegania niniejszej Umowy i do spełnienia wymogów prawnych Obowiązki, które dotyczą administratora, z bardziej szczegółowymi informacjami na temat przetwarzanie danych osobowych są dostępne na stronie www.gansa.eu/gdpr "